Başaranlar - Obezite Cerrahisi

Başaranlar

1. Obezite Cerrahisi Buluşma Günü

Hastanemizde obezite cerrahisi ameliyatı geçiren hastalarımızın katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda hastalarımız yeni görüntüleriyle buluşma gününe geldiler. Eski görüntülerinin aksine büyük değişim yaşayarak artık daha fit bir görüntüye sahip olan hastalarımız, daha sağlıklı ve daha özgüvenli olarak hayatlarına devam ediyorlar.

Etkinlikte hastalarımızın eski ve yeni hallerini gösteren film gösterinde hastalarımızın yaşadığı büyük değişimler gösterildi. Vücut kitle endeksi 35′in üzerinde olan hastalara uygulanan obezite cerrahisi operasyonları hastanemizde Yrd. Doç. Dr. Babek Tabandeh tarafından uygulanmaktadır.Buluşma gününde konuşma yapan Yrd. Doç. Dr. Babek Tabandeh hastalarımızın yeni görüntüleriyle daha özgüvenli ve daha sağlıklı olmalarından büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Bugün burada bulunan hastalar içerisinde 110kg, 70kg, 59kg veren hastaların bulunduğunu söyleyen Yrd. Doç. Dr. Babek Tabandeh hastalarımızı sadece kilolardan değil ileride yaşayabilecekleri ciddi rahatsızlıklardan da koruyoruz. Günümüzde aşırı kilolar kalp,tansiyon ve şeker hastalığının en önemli nedeni olarak görülüyor.